O souboru

Od svého založení v roce 1981 udělalo divadlo Ana Monro úžasný pokrok: Malá, ale umělecky silná divadelní skupina je dnes světově uznávanou organizací pouličního divadla, která má zásluhy v rozvoji kultury a vzdělávání. Organizace usiluje o to, aby se veřejný prostor stal místem rovnosti i svobodného projevu.

O představení

Interaktivní ekologická rodinná show.

Pouliční představení Poslední úlovek s performery na chůdách, skvělou hudbou a atraktivními kostýmy, rekvizitami a scénickými prvky z recyklovaných odpadových materiálů, zábavnou formou interpretuje palčivý problém totálního rybolovu a zvyšujícího se znečištění moří plasty. Zvyšuje povědomí o tomto problému, který se týká celého lidstva a celé planety – ať už jsme si toho vědomí, nebo ne.

Performeři/Autoři:
GORAN ZAVRŠNIK, ANJA BEZLOVA, MATJAŽ OCVIRK & ŠUGLA, School of Contemporary Performative and Street Arts (rok 2019/2020): SANJA GORIŠEK, EMA HERLEC, MISTRAL, URŠKA OPEKA.

Autoři:
GORO OSOJNIK (scénář a režije), POLONA PROSEN (libreto), GORAN ZAVRŠNIK (hudba), BRANE SOLCE ( loutky a animace), TINA ŽEN (kostýmy),