Divadelní galerie Metamorfóza

17. až 19. prosince denně od 16:00Pražská tržnice (u haly 24)

Měníme veřejný prostor ve velkou venkovní galerii...Měníme představu o zážitku z galerie, oživujeme exponáty...Měníme perspektivu běžných věcí, vracíme dospělému pohled dítěte... Každý den od 16. hodiny se budete moct projít fantazijním světem světelných a ohňových dekorací, o které se postarají soubory V.O.S.A. Theatre, MansterVille, Blackout Paradox a platforma LightLab. Interaktivní instalace, ohnivé objekty, akrobatické konstrukce, světelné objekty, to vše rozžívané herci a akrobaty v rolích kustodů za doprovodu hudby, to je živá instalace Metamorfóza. Do Pražské tržnice můžete přijít kdykoli v průběhu čtyř hodin. Čekají na vás živý oheň, světlo ve všech jeho barvách a odstínech, mandaly splněných přání, kolosální lavička ze zapomenuté louky, roztodivné květiny roztodivných velikostí, lampa, pod kterou se budou číst příběhy, ptáci plachtící ve větru, písně starých kmenů, oživlé sochy i pohádky. Přijďte si z divadelních střípků sestavit svůj vlastní příběh, takový, který patří jen vám a jen vy jste jeho vypravěčem. Projděte spolu s námi metamorfózou.


Mimořádná opatření pro vstup do divadelní galerieVstup do divadelní galerie podléhá mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví.•  i pro venkovní prostor doporučujeme mít nasazen respirátor či nanoroušku•  prosíme dodržujte rozestupy 1,5 metru•  zakazuje se účast osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19

Facebook událost

Andělské průvody

Každou adventní neděli

Stává se pomalu tradicí, že je v Praze advent oživován andělskými herci, kteří při svých procházkách městem v jemných performance přinášejí lidem mikropříběhy o klidu, naději a obyčejných zázracích.  Neděli 12. prosince jsme si vybrali pro andělskou procházku po ikonických místech, v odpoledních hodinách, mezi 15.00 a 18.00 se můžeme tedy společně potkat třeba na Kampě, Pražském Hradě, Karlově mostu, či na Staroměstském náměstí.

Facebook událost

aktuálně