O souboru

MansterVille / Interaktivní ohnivý lunapark, který můžete znát i pod jménem Propane Punk Circus. Jeho dominantou je obří dvojité kolo Manster Wheel. 

MansterVille přináší ultimátní cirkusový zážitek! Je to interaktivní galerie i prostředí pro umělecká představení. Autorem konceptu i jednotlivých objektů je Vojtěch Štulc. 

Pro svůj projekt vymyslel i originální umělecký styl “Propane-punk”, který ovlivňuje všechny složky MansterVille – výtvarnou, hudební i performativní.

Blackout Paradox / Umělecký soubor, který založili Michael Bartizal a Michaela Hradecká v roce 2017. Skupina se zaměřuje na pouliční umění a flow arts s prvky fyzického divadla, tance a akrobacie.

O představení

Our wheel is a burning thing
And it makes a fiery ring
Fueled by propane ´n´ desire
Come and join the ring of fire.

Propane Punk show je podívaná, která voní železem a propanem. 

V pouličním spektáklu tvůrců z ohnivého lunaparku MansterVille a skupiny Blackout Paradox uvidíte různé novocirkusové disciplíny, především akrobacii a flow arts, za doprovodu velkolepých pyrotechnických efektů.

Credits: 

Námět a režie: Vojta Štulc
Dramaturgie: Michaela Hradecká
Účinkují: Vojta Štulc, Lenka Švolíková, Miroslav Zach, Jiří N. Jelínek, Jan Lacina, Viktor Artner, Sofiya Pekaryk, Tereza Kerle, Petr Novák, Petr Rachman
Produkce: Linda Lomozová