O souboru

Volné Občasné Sdružení Akrobatů (Artistů, Alternativců) vzniklo v roce 2007 pro příležitostné reprezentování České Republiky v zahraničí.
V.O.S.A. Theatre založili Jakub Vedral a Jiří Juráš. Věnujeme se svébytnému žánru, který znají malí i velcí po celém světě – pouličnímu divadlu. Dlouhých proslovů není zapotřebí. V.O.S.A. Theatre vám bude vyprávět příběhy pomocí akrobacie, hudby a žonglování. Naše pouliční umění bylo prověřeno už na Světové výstavě EXPO v Šanghaji v roce 2010.

Od Třeště po Šanghaj, od Velkých Zálezlů po Colombo, Bahrajn a Dubaj vždy a všude s chutí a respektem k divákům.

Velké loutky, akrobatické objekty a pouliční divadlo jsou pro nás nezbytnou součástí dialogu mezi účinkujícím a divákem, tento dialog je naší věčnou mantrou na cestě uměleckým světem.

O představení

Divadelní podobenství o hledání svého místa v životě. Putování na hranice všech známých a neznámých světů, které má každý člověk hluboko v sobě zapsané. Až na hranice fantazie, kterou probouzíme z dětských vzpomínek. Cesta za fantazií je cestou za nadějí.
V inscenaci společně s divákem budeme objevovat vesmír, nekonečný vesmír naší vlastní fantazie, setkáme se se světy, kde člověk umí létat, potkáme bájné živočichy, tanečníci budou tvořit vzdálená souhvězdí, akrobaté létat jako komety a všechny blízké i vzdálené světy propojí podmanivá hudba.