O souboru

Plzeňská novocirkusová company působící již více jak deset let, kdy nasbírali spoustu zkušeností, které jim pomáhají vést a sdružovat performery a umělce, kteří se věnují různým oblastem nového cirkusu, pohybového divadla a flow arts. Poskytují jim profesionální zázemí k tvorbě a prezentaci. V posledních letech se zaměřuje na tvorbu autorských představení pro dětské i dospělé publikum.

O představení

Poetické novocirkusové představení pro nejmenší vás zavede na magickou vesmírnou cestu po hvězdách. Ale pozor na neuvážená přání. Strážce hvězdného nebe Hvězdář totiž nestrpí, aby bylo takové přání vysloveno bez následků.

A co se stane, když ve vzteku vyletí z úst malé Nadii? Hvězdář pošle Nadie z noční oblohy Hvězdu, která každé takové přání vyplní.

Nadiu čeká bláznivá cesta po planetách a galaxiích. Zažije nebezpečí, překoná nástrahy a objeví i sílu přátelství. A jen dobré srdce jí nakonec pomůže dostat se zpět domů.

Divadelní představení propojuje novocirkusové disciplíny jako je vzdušná akrobacie, jízda na jednokolce nebo hooping s mluveným slovem i poezií.

Režie a námět: Martina Vaněčková

Účinkují: Jan Brand, Hany Kubátová, Tomáš TuTy Tuter, Nadia Schrage, Martina Vaněčková

Kostýmní design: Lucie Bartošová

Divadelní supervize: Roman Černík, Lucie Bartošová

Produkce: Žongléros Ansámbl